Tits for your Pips

13 Aralık 2006

Jolie/Pitt ailesi "Hello"da

*
Dünyanın en ünlü anne ve babasına sahip yedi aylık Shiloh Nouvel, Namibia'daki doğumundan sonra ikinci kez "Hello"da. Ailecek, çiftin büyük oğulları Maddox'un doğduğu Cambodia'da bulunan Angelina Jolie ve Brad Pitt ilk kez nasıl ve nerede aşık olduklarını anlattı. Daha önce üstünde tartışılan ve yorumlar yapılan bu konuda herhangi bir açıklama yapmaktan kaçınan Jolie'nin ünlü Vogue magazine bu konuda anlattıkları gerçekten çok ilginç:
*

*
Mr & Mrs Smith setinde ilk kez olarak tanıştıklarında Brad'ın Jennifer Aniston ile olan evliliğini bitirmek gibi bir niyetinin bulunmadığını söyleyen Jolie şöyle devam ediyor ;
"Filmin setinde karşılaştığımızda onun kişisel yaşamı hakkında pek bir bilgim yoktu, kesin olan tek şey eşinin gerçekten sevdiği, saygı duyduğu en yakın arkadaşı olduğuydu. İkimizde çok yoğunduk, bir ilişkiyi düşünebilecek son kişilerdik, özellikle de ben. Kendimi bekar anneliğe adamıştım. Ama Brad benim için gerçekten büyük bir süpriz oldu, diğer birçok insan gibi onu sadece medyadan tanıyordum. Film yüzünden birçok şeyi beraber yapmaya başladık ve kendimizi tuhaf bir arkadaşlık ve ortaklığın içinde bulduk. Sanırım birkaç ay sonra 'Tanrım, işe gitmek için sabırsızlanıyorum' demeye başladığımı farkettim. Birlikte yapmak zorunda olduğumuz herşey bizim için çok eğlenceliydi, gerçek bir ikili olmuştuk. Çekimlerin bitmesiyle aramızdaki şeyin, kendimizi daha önceleri hissetmeye inandırdığımızdan daha fazlası olduğunu farkettik. İkimizde biliyorduk ki bunun gerçekleşmesi gerçekten büyük bir olaydı ve üzerinde gerçekten iyice düşünülmesi gerekiyordu."
Çift filmin çekimlerinin bittiği 2004 yılından, Aniston'un ayrıldıklarını açıkladığı 2005 yılına kadar sadece iyi iki arkadaş olarak kaldı.
" Kendimize biraz zaman verdik, hayata dair neler istedimizi konuştuk ve hayal ettiğimiz şeylerin ne kadar benzer olduğunu farkettik. Daha sonra zaman bizi olmamız gereken yere doğru götürdü."
Aslında ikiliyi gerçek anlamda biraraya getiren Maddox olmuş; Birgün Maddox hep beraber oldukları bir anda Pitt'e 'baba' demiş:
"Çok heyecan vericiydi. Otel odamızdaydık ve yerde arabalarla oynuyorduk, ikimizde duyduk ama hiçbirşey söylemeden birbirimize baktık. O an bir aile olmaya karar verdiğimiz andı."
Angelina Jolie ayrıca Jennifer Aniston'la o istediği sürece görüşebileceklerini de sözlerine ekliyor:
"Bir keresinde karşılaştık ama tam olarak görüştük denemez, selamlaştık ve el sıkıştık. Ama görüşmeyi o istediği sürece benim için bir sorun yok."
Bizim için de yok!

1 Comments:

Anonymous c-lo said...

sonuna kadar bir solukta okudum ve çeviri için tek bir laf hazırladım: "excelente"

3:08 ÖÖ  

Yorum Gönder

<< Home


Web tittypips.blogspot.com

Cursor by nuthinbutnet.net