Tits for your Pips

17 Mart 2007

Kapak Yıldızları


*
Reese Witherspoon, Gisele Bundchen ve Naomi Watts: Bazaar ve Vanity Fair kapaklarında
*

Killer Look

*
Yüksek bel geri döndü! Bu yaz kesinlikle edinilmesi gerekenlerin başında bacakları sonsuzluğa uzatan yüksek belli kotlar ve pantolonlar, şortlar ve etekler geliyor. Kelis 'Bossy' videosunda korseli yüksek bel bir jean ile göründüğünden beri insanlar onların peşinde. Ve onlar şimdi Diesel, Miss Sixty, H&M, Fendi, Chloe kataloglarında.

Kim, nerede, ne yapıyor?Ashley Simpson New York'ta kayıt stüdyosundan çıkarken
*

Lindsay Lohan annesiyle birlikte New York'daki Chanel'de alışverişte
*
Sienna Miller Londra'da köpeğini gezdirirken
*

Ashlee Olsen Brentwood'da kendinden büyük bir çiçek buketini taşırken
*

Mischa Barton New York'da köpeğini gezdirirken
*

Sarah Jessica Parker New York'da
*

Paris Hilton Hollywood'daki Teddy's'de
*

Orlando Bloom Hollywood'da gezerken görüntülendi.

Source

14 Mart 2007

David Beckham ve Adidas


*
David Beckham, Adidas ortak yapımı bu parıldıyan atletik giyim serisi ile sportif tarza farklı bir boyut kazandırmış. Hmm...
*

Donald, Melania ve Barron Trump

*
'The Apprentice' yarışmasında ününe ün katan emlak kralı Donald Trump ve manken eşi Melania Trump ile oğulları Barron, karşımıza kanserliler için bağış toplamayı amaçlayan ünlü oyuncak mağazası FAO Schwartz'daki 16. Geleneksel Bunny Hop gecesinde çıktı. Barron görmeyeli oldukça büyümüş ve kesinlikle çok şirin. Şimdiden çok şık bir tarzı var. Büyüyünce çok kalpler kıracağa benziyor.
*
*

Sarah Jessica Parker kendi markasını yaratıyor

*
Sex and the City dizisinin baş rol oyuncusu Sarah Jessica Parker, Gap reklamları ve parfümü 'Lovely'den sonra bu kez de giyim sektörüne el atıyor. Tarzı ve ayakkabılara olan düşkünlüğü ile tüm dünyanın yakından takip ettiği 41 yaşındaki star kendi tasarımlarını 'Bitten' markası ile satışa sunacak. 2004 yılında CFDA Fashion Icon ödülünü alan Parker'ın bu konuda başarılı olacağı kesin.


Web tittypips.blogspot.com

Cursor by nuthinbutnet.net